Informační systém Uvádění výrobků na trh
Nacházíte se: Domů » Terminologická databáze » Terminologie BIM » ČSN EN ISO 19650-1 - realizační tým

ČSN EN ISO 19650-1 - Organizace a digitalizace informací o budovách a inženýrských stavbách včetně informačního modelování staveb (BIM) – Management informací s využitím informačního modelování staveb – Část 1: Pojmy a principy

Stáhnout normu: ČSN EN ISO 19650-1 (Zobrazit podrobnosti)
Změny:
Oprava 1 | Datum vydání/vložení: 2021-09-01
Datum vydání/vložení: 2019-10-01
Zdroj: https://www.iso.org/obp/ui/#iso:std:iso:19650:-1:ed-1:v1:en
Třidící znak: 730150
Obor: Organizace informací o stavbách
ICS:
  • 35.240.67 - Využití informačních technologií ve stavebnictví
  • 91.010.01 - Stavební průmysl obecně
Stav: Platná
Zaslat připomínku k tomuto terminologickému heslu

3.2.6 realizační tým

vedoucí pověřená strana (3.2.3) a jí pověřené strany

Poznámka 1 k heslu Realizační tým může mít jakoukoliv velikost od jedné osoby plnící všechny potřebné funkce až po komplexní vícevrstvé úkolové týmy (3.2.7). Velikost a struktura jednotlivých realizačních týmů odpovídají měřítku a komplexnosti činností při managementu aktiv a realizaci projektů.

Poznámka 2 k heslu Může být současně a/nebo postupně pověřen větší počet realizačních týmů ve spojitosti s jediným aktivem nebo projektem, odpovídající měřítku a komplexnosti činností při managementu aktiv a realizaci projektů.

Poznámka 3 k heslu Realizační tým se může skládat z většího počtu úkolových týmů z organizace vedoucí pověřené strany a z jakýchkoliv dalších pověřených stran.

Poznámka 4 k heslu Realizační tým může být sestaven pověřující stranou (3.2.4) spíše než vedoucí pověřenou stranou.

3.2.6 delivery team

lead appointed party (3.2.3) and their appointed parties

Note 1 to entry: A delivery team can be any size, from one person carrying out all the necessary functions through to complex, multi-layered task teams (3.2.7). The size and structure of each delivery team are in response to the scale and complexity of the asset management or project delivery activities.

Note 2 to entry: Multiple delivery teams can be appointed simultaneously and/or sequentially in connection with a single asset or project, in response to the scale and complexity of the asset management or project delivery activities.

Note 3 to entry: A delivery team can consist of multiple task teams from within the lead appointed party’s organization and any appointed parties.

Note 4 to entry: A delivery team can be assembled by the appointing party (3.2.4) rather than the lead appointed party.

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám mužeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více zde Souhlasím